צום מיצים וניקוי רעלים – גוף בריא מתחיל בתזונה בריאה

הגוף שלנו הוא מכונה מופלאה אמנם, אך עדיין מכונה וכידוע, כל מערכת שעובדת על בסיס יומיומי של פלט וקלט- חייבת תחזוק נכון והולם על מנת להמשיך לתפקד כראוי. היכן מתחילה הבעיה? כאשר אנו נוטים להזניח את המכונה המדהימה הזו ומתחילים לצבור מרכיבים מזיקים שפוגעים בנו, פנים וחוץ. איך משקמים את המערכת הפיזיולוגית הזו שתעבוד באופן חלק וזורם? פשוט- על ידי שיטת צום מיצים וניקוי רעלים.

פגעי היומיום והסכנה הקיימת

אנו נתונים בתקופה בה העולם שסובב אותנו עתיר באלמנטים שמעידים על קידמה מודרנית מחד, דוגמת פיתוחים טכנולוגיים ומזון מהונדס שמאכיל מיליוני אנשים ברחבי העולם, אך מאידך- מעידים על סכנות רבות האופפות אותנו ומדרדרות את מערכת העיכול שלנו. כידוע, מערכת העיכול משפיעה על כל הגוף שלנו וכל דבר שאנו מכניסים לתוך גופנו, אם כמזון ואם כתרופות, סיגריות וכדומה- משפיע ישירות על כלל הבריאות והתפקוד שלנו. כאשר אנו אוכלים מזון תעשייתי מעובד, מעשנים, שותים אלכוהול, סובבים קרינת סלולר וצורכים כדורים למיניהם- כל אלה מדכאים את היעילות המטבולית שלנו, פוגעים בכמות החיידקים הטובים הנמצאים במעיים שלנו ומגדילים את רקמת החיידקים הרעים, אלו שמונעים ספיגת מינרלים וויטמינים חיוניים. ברור מאליו שכתוצאה מגרימת נזק שכזו,נגרמת האטה למהלך התקין של גופנו וגם לפעולה הטבעית של ירידה במשקל. כשהגוף נמצא בחסכים, הוא לא משחרר מחסני אנרגיה ואנרגיה כידוע- מגולמת בקלוריות.

הפתרון? פשוט – צום מיצים וניקוי רעלים

שיטת צום מיצים וניקוי רעלים היא שיטה טבעית ומוכחת,שתורמת רבות לצמצום החומרים המזיקים שסובבים את גופנו בשגרת היומיום ובעצם, משמשת כטיפול מהיר ובר השגה לכל אדם המעוניין לחוש טוב יותר, לתפקד טוב יותר וכמובן להראות טוב יותר. מובן שגם לצד תוצאת זירוז הפעולה המטבולית, על ידי ניקוי מקיף של המעברים בגופנו, אנו לא רק מסייעים לעיכול תקין ולהפחתה במשקל עודף, אלא גם לנראות בריאה יותר של הרקמות החיצוניות של גופנו, דוגמת עור ושיער. תזונה שאינה נכונה משחיתה כמובן, גם את עור הפנים באמצעות פיגמנטים כעורים וכן גורמת לנשירת שיער מוגברת. פעולת הצום והניקוי מאזנת את הגוף שלנו פנים וחוץ ומשיבה לו את החיוניות הנחוצה לו – עובדה המשפיעה גם על הצד הנפשי והקוגניטיבי שלנו. כשהמערכת הפנימית שלנו נקייה- כל פעולה שאנו מבצעים, מנטלית או פיזית – משתפרת ללא עוררין.

כמובן שאת טיפול הצום וניקוי הרעלים חשוב לעשות תחת השגחה מקצועית, דוגמת סדנאות המתמחות בשיטה, להבטחת תוצאות מרביות נטולות סיכונים מיותרים.

לצפייה בדף הסדנאות שלנו, לחצו כאן

לפרטים נוספים, חייגו אלינו : 052-6109797

You may also like...